A+M 9.9.2017

9.9.2017 si své ANO řekli Andrejka a Martin a to hned vedle nejvyššího vigvamu na světě! Když se Vám na krásném místě sejdou krásní lidé… může z toho být jen krásná svatba :)      

Z+M 2.9.2017

Podle předpovědi mělo celý den pršet, ale nepršelo.. ani chvilku, za to večer vylezlo těsně před západem slunce… a předvedlo krásné divadlo :) Tímto přeji Zdeničce a Míšovi vše nej na jejich jednostopé cestě životem :)  

Svatba 16.6.2017

Svatba nemusí být vždy velká. I na malé svatbě se dá zažít spousta zábavy, hlavně pokud se ji účastní děti :)  

L+M 6.6.2017

Krásné datum a krásný mladý pár… co víc si může fotograf přát. A pokud k tomu přidáte oblíbené místo, což Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově pro mě určitě je!.. tak je to opravdu pohádka… :)      

DPMP – Den otevřených dveří 2017

Tak jako loni i letos vyšlo počasí na den otevřených dveří v Dopravním podniku města Pardubic u příležitosti 65. výročí trolejbusové dobravy v Pardubicích na jedničku.  Letos se opět bylo na co těšit a na co koukat, na závěr samozřejmě nemohla chybět spanilá jízda centrem Pardubic se zastávkou na Třídě Míru.

Foto z akce na linku zde:

 

DPMP

ZSBRVE – besídka

Besídka 2.A základní školy Bratranců Veverkových na které holky i kluci předvedli, jak bravurně zvládají čtení, násobení i dělení a že jsou připraveni na prázdniny :)

 

zsbrve

I+J 07.05.2016

Svatba v květnu? ano, proč ne.. :) Pověra kvůli které se lidé nechtěli v tento měsíc brát (nebo lépe počít dítě) měla svuj smysl v dobách minulých…

Svatba se konala v kostele svatého Bartoloměje v Pardubicích. Svatebním obřadem nás provedl farář ze Svaté Hory u Příbrami, který ho pojal velmi svěže a moderně.

Počasí vyšlo na jedničku, stejně jako celý svatevní den :)

Ukázka fotografií zde:

 

svatba I+J

K+O 10.10.2015

Krásné prostředí Slatiňanského parku a asi uplně poslední sobota, kdy se to ještě venku dalo vydržet jen ve svetru, i když holky sundávaly bundy velmi nerady :)

ukázka fotografií z akce zde:

Slatinany

L+B 19.09.2015

19.09.2015 bylo datum, kdy si svůj slib řekli Luigi s Barbarou. A protože to byla ryze italská svatba, konal se obřad ve staroměstském kostele Matky Boží před Týnem v Praze. Počasí bylo skoro italské, takže si všichni připadali jako doma :) Ukázka fotografií z akce zde: