V+D 14.10.2017

Zatím poslední svatba v tomto roce.. A jaká byla? velká! :) během gratulací po obřadě, jsem si v klidu mohl zajet do města na oběd.. to bych stihnul, co bylo lidí! :-D Počasí vyšlo na jedničku a vše proběhlo tak, jak bylo plánováno. A největší překvapení z celého dne? to bylo ukryto ve svatebním dortu! Ano… Modří už vědí… :-)…

S+P 7.10.2017

Poslední moje letošní svatba konaná pod širým nebem. počasí bylo velmi aprílové a proto se obřad stěhoval těsně před jeho začátkem pod střechu. Naštěstí je penzion Na Hájence připraven i na tzv. mokrou variantu obřadu a vše proběhlo tak jak mělo… Takže, hodně štěsí! a radosti ze čtyřlístka ať je to kluk, nebo holka ;)   ” template=”/hosting/www/janjirasek.cz/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC”…

L+J 30.9.2017

Krásné prostředí, krásné počasí a ti dva měli oči jen pro  sebe.. co víc si jako fotograf můžu přát :) Poslední svatba v září se konala v prostorách zámečku Klokočov, který je pro svatbu jako stvořený. Upravená zámecká zahrada a velmi vkusně restaurovaný interiér celého zámečku, který je hostům kompletně k dispozici. A jinak, svatba dopadla na jedničku, nevěsta neutekla…

A+M 9.9.2017

9.9.2017 si své ANO řekli Andrejka a Martin a to hned vedle nejvyššího vigvamu na světě! Když se Vám na krásném místě sejdou krásní lidé… může z toho být jen krásná svatba :)      

Z+M 2.9.2017

Podle předpovědi mělo celý den pršet, ale nepršelo.. ani chvilku, za to večer vylezlo těsně před západem slunce… a předvedlo krásné divadlo :) Tímto přeji Zdeničce a Míšovi vše nej na jejich jednostopé cestě životem :)  

Svatba 16.6.2017

Svatba nemusí být vždy velká. I na malé svatbě se dá zažít spousta zábavy, hlavně pokud se ji účastní děti :)  

L+M 6.6.2017

Krásné datum a krásný mladý pár… co víc si může fotograf přát. A pokud k tomu přidáte oblíbené místo, což Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově pro mě určitě je!.. tak je to opravdu pohádka… :)      

DPMP – Den otevřených dveří 2017

Tak jako loni i letos vyšlo počasí na den otevřených dveří v Dopravním podniku města Pardubic u příležitosti 65. výročí trolejbusové dobravy v Pardubicích na jedničku.  Letos se opět bylo na co těšit a na co koukat, na závěr samozřejmě nemohla chybět spanilá jízda centrem Pardubic se zastávkou na Třídě Míru.

Foto z akce na linku zde:

 

DPMP

ZSBRVE – besídka

Besídka 2.A základní školy Bratranců Veverkových na které holky i kluci předvedli, jak bravurně zvládají čtení, násobení i dělení a že jsou připraveni na prázdniny :)

 

zsbrve