fbpx
Close

CENÍK 2018


NOVÉ: Focení domácích mazlíčků

Deset upravených fotografií dle vlastního výběru na CD za 1000,-Kč. Každá další vybraná fotografie nad deset kusů je za 80,-Kč. Tisk fotografií v rozměru 10×15 je 10,-Kč za každou vytištěnou fotografii.

Domácí mazlíčci

 


Cena atelierových/venkovních fotografií

Základní balíček je za cenu 1500,- a obsahuje 15 upravených fotografií dle vlastního výběru. Každá další vybraná fotografie včetně úprav je za cenu 60,-Kč/kus. Automaticky dostanete všechny fotografie i v černobílém provedení

Atelier

 


Focení Firemních/školních akcí (prezentace, přednášky, školení, plesy)

500,-Kč/hodina. V ceně je zahrnuto samotné fotografování, základní retušování fotografií, fotografie na DVD.

Focení plesů, teambuildingů, eventů, svateb zahrnuje použití fotokoutku a rekvizit. je jedno, zda tomu budete říkat fotobedna, fotobox, fotokoutek, nebo mobilní atelier.. tato atrakce by neměla na Vaší akci chybět! hosté ocení, že si ještě ten den odnesou foto na památku. Více se o fotokoutku dozvíte zde – www.fotokoutek.janjirasek.cz.

 


Cena svatebních fotografií

cena obsahuje pečlivě vybrané a jednotlivě upravené fotografie. Všechny fotografie jsou zároveň převedeny do černobílé podoby. Vaše svatební fotografie obdržíte na dárkovém USB flash disku.

  1. Obřad6.500,-Kč (přes 150 vybraných fotografií) pořízení prvních momentek ještě před obřadem, záznam celého obřadu včetně gratulací, společné foto a portréty novomanželů v místě obřadu. V ceně je zahrnut tisk ukázkových fotografií 20x foto 10×15, 3x foto 13×18.
  2. Půl den9.000,-Kč (přes 250 vybraných fotografií) momentky před obřadem, obřad, gratulace, společné foto a portréty novomanželů, odjezd na hostinu, průběh hostiny, momentky + možnost dalších stylizovaných portrétů. Tento balíček je možné posunout od ranních hodin, tzn. od příprav nevěsty až po odjezd na hostinu. V ceně je zahrnut tisk ukázkových fotografií 30x foto 10×15, 5x foto 13×18.
  3. Celý den13.000,-Kč (přes 350 vybraných fotografií) ranní přípravy, odjezd na obřad, momentky před obřadem, obřad, gratulace, společné foto a portréty novomanželů, odjezd na hostinu, průběh hostiny, momentky + možnost dalších stylizovaných portrétů, fotografování volné zábavy až do večerních hodin. V ceně je zahrnut tisk ukázkových fotografií 40x foto 10×15, 8x foto 13×18.
  4. Svatební FOTOKOUTEK – Velmi oblíbená atrakce nejen na velké akce. Jedinečná možnost, kde se svatební hosté mohou nechat vyfotografovat a ihned si odnést vytištěnou fotografii, ve stejné kvalitě, jako by právě opustili profesionální fotostudio. Přidání grafiky (např. jména novomanželů a datum) do fotografie je samozřejmostí. Cena svatebního fotokoutku na dotaz.

Následující den po svatbě Vám vytvořím webovou galerii, kde naleznete prvních cca 100 upravených fotografií k prezentaci, na kterých bude průběh celého svatebního dne, aby jste mohli hned druhý den prezentovat oficiální fotografie z Vaší svatby a nemuseli se prezentovat na sociálních sítích fotografiemi z mobilu, které pořídili svatebčané :) 

Všechny fotografie ze svatby pro Vás budu mít připravené do 14 dnů.

Ceník janjirasek.cz